על הדבקת אוזניים ותערוכת הכלבים הראשונה שלי

בפוסט הזה נדבר על הדבקת אוזניים לאירדייל טרייר וגם על תערוכת הכלבים הראשונה שלי בכנות

עבר לו חודש,אני כבר בת 4 חודשים ואני משחקת המון, וכמובן גם מטיילת הרבה, חשיפה מרובה לאנשים וכלבים, שדות פארקים וטיולים בעיר

לפי תקן הגזע אצל אירדייל טרייר האוזניים צריכות להיות בצורת V בצידי הראש, ולכן מדביקים לי את האוזניים כדי שהם יהיו אחידות ובצורת V ולא יזדקרו,לא אצל כול האירדיילים זה מסתדר, וכמניעה מדביקים את האוזניים כדי שיקבלו צורה ולא יחליטו לתפוס להם כל מיני כיוונים, הגיל המומלץ הוא בין 4 חודשים ל6 חודשים או עד שמסיימים להחליף שיניים, ההדבקה מבוצעת עם דבק רפואי ואין שום בעיה עם זה, למעט שבתקופה הזאת אסור להרטיב את הראש, זה קצת מציק ביום הראשון אבל לאחר שמתרגלים בכלל לא מרגישים את זה, בסוף זה יורד לבד לאחר כשבוע-שבועיים, לפעמים זה יורד לאחר יום או יומיים, מעצבן, וצריך לעבור את תהליך ההדבקה שוב, אבל אסור להתייאש

יצאנו לטיול בשדות העמק, יום יפה וכיפי וראינו את התבור ברקע, והכל רק השתפר ככל שנכנסנו יותר לכיוון השדות, אחי ואני מצאנו שם נבלה של כבשה, הריח היה חריף, היה פשוט אלוהי, למרות שהבעלים שלי נחרד צעק וניפנף בידיים (אין לי מושג למה) אנחנו המשכנו במשחק, נמרחנו על הנבלה כדי לקבל את הריח שלה נשכנו אותה וגררנו אותה, יכול להיות יותר טוב מזה?, כשהגענו הביתה משום מה הבעלים (המקריח) לקח אותי ואת אחים שלי להתקלח ועוד עם סבון, נו באמת, למה להוריד את הריח הטוב הזה? למה???

הדבקת האוזניים הראשונה שלי ירדה והייתי מוכנה לתערוכת הכלבים הבינלאומית הראשונה שלי, לא שציפיתי בכלל לנצח אני וחוסר הנסיון שלי בתחרויות, אבל הייתי חייבת לבוא כדי להתנסות בזה, להתרגל לכל הבלאגן שיש בתערוכה, לרעש, למספר הכלבים הגדול, זה יעזור לי בעתיד בתערוכות שאני אעבור, כמו כן באתי כדי לפגוש את האחים והאחיות שלי.

הגענו לכנות ב 10 בבוקר אבל לצערי רק אחות אחת הגיעה לתערוכה, אנה עם הבעלים יוליה, גיליתי שפער הגדלים בינינו הצטמצם, אני ואנה כבר באותו גודל (אנה היתה גדולה מאוד יחסית לשאר האחים) ראיתי שאנחנו מאוד דומות, כולם מסביב אמרו את זה.

אנה עלתה ראשונה על שולחן הגרומינג, ואני אחריה, לא היה הרבה מה לעשות עם הפרווה שלנו, הפרווה הגורית היתה בתהליך של השתנות כך שאין טעם למרוט את השיער, רק להבריש ולהבריק, לסרק לכיוון הנכון, אפילו זקן בקושי יש לי.

לאחר הסירוקים (שאני אוהבת) נחתי קצת והתארגנו לנו מחוץ לזירה, הוויסט היילנד טרייר בדיוק סיימו והנה עמדנו לעלות לזירה, הכל היה כל כך מהר, אנסטסיה הובילה אותי בזירה, קודם כל השופט בדק את הלסת,שיניים,פרווה,יציבה, ולאחר מכן אני עם אנסטסיה ואנה עם אילנה רצנו במעגלים בזירה, הלוך ושוב, לאחר כמה מבטים השופט החליט, אני מקום ראשון…. יששש, אני עדיין לא מאמינה, קיבלתי מדליה וחזרתי לנוח, כולם היו כל כך מרוצים אבל היינו חייבים כבר ללכת, לא נורא נתראה בתערוכה הבאה.

איך היתה ההתנסות הראשונה שלכם בתערוכת כלבים, אשמח לקרא בתגובות, כאן בהמשך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *